KONKURS

Jesteśmy dumni, że wśród  wyróżnionych prac plastycznych oraz literackich znalezły się autorstwa uczniów  naszej szkoły.

Z radością informujemy, iż niepodległościowy konkurs plastyczny "Kolory Niepodległości" został rozstrzygnięty. Organizator konkursu, poza (wynikającym z Regulaminu Konkursu) nagrodzeniem laureatów, postanowił przyznać wyróżnienia za prace prezentujące zaangażowanie dziecka i oryginalność pracy. Wyróżniona została praca ucznia naszej szkoły Łukasza S. z klasy III (nauczyciel/opiekun merytoryczny: Sylwia Wierzchowska)

Rozstrzygnięty został również niepodległościowy konkursu historyczny "Wolna – Niepodległa", przyznano 22 nagrody główne i 22 wyróżnienia. Wśród wyróżnionych prac literackich znalazły się te autorstwa naszych uczennic z klasy VII: Karoliny N., Antoniny Ch., Jessiki M. (nauczyciel/opiekun merytoryczny: Agata Kowalik)

Organizatorami Konkursu Plastycznego „Kolory Niepodległości" i Konkursu Historycznego „Wolna - Niepodległa" są Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Tomasz Zieliński. Współorganizatorami konkursu są: Wojewoda Lubelski, Lubelski Kurator Oświaty, IPN Oddział w Lublinie, Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura w Zamościu.