"INSTA.LING" - skuteczna nauka słówek

Insta.Ling - skuteczna nauka słówek

Z własnego doświadczenia wiemy, że nauka słówek języka obcego bywa mordęgą. Wiemy, jak nerwowo wygląda zakuwanie przed sprawdzianem, ile czasu zajmuje i jakie przynosi efekty.
A tych wszystkich nerwów można by z powodzeniem uniknąć, pracując SYSTEMATYCZNIE.
Gdybyśmy poświęcili na naukę do 15 minut codziennie, osiągnęlibyśmy świetne wyniki. Przez 15 minut każdy bez problemu opanuje przynajmniej 3 słowa. Potem wystarczy je tylko powtórzyć co kilka dni. 3 nowe słowa na dzień to 90 słów w miesiącu. I ponad 1000 słówek w ciągu roku! Kwadrans dziennie przy takich efektach to nie tak dużo, tylko jak się zmusić do nauki? Jak powtarzać i utrwalać opanowane słówka? I skąd wziąć słówka do nauki?

To właśnie Insta.Ling jest aplikacją do szybkiej nauki słówek. Dzięki niej nauczyciel otrzymuje szczegółowe raporty (dzienne, tygodniowe i miesięczne) odnośnie systematyczności pracy i postępów uczniów. Pozwala również przeanalizować wyniki i dokonać oceny.

Dziecko rozpoczyna pracę z niewielkim zestawem nowych słówek do nauki. Nauka realizowana jest poprzez quiz, w którym dziecko dopasowuje słówka bądź frazy do zdania wyświetlonego na ekranie. Dodatkowo można posłuchać wymowy każdego słowa, przygotowanej przez profesjonalnego lektora. Pojedyncza sesja trwa od kilku do kilkunastu minut, dzięki czemu unika się monotonii i znużenia dziecka.

Korzyści z przystąpienia do Programu, jakie otrzymuje NAUCZYCIEL:

• zarządza grupą wyrazów do nauczenia
  • sprawdza systematyczność pracy uczniów
  • śledzi postępy uczniów i dokonuje zestawienia wyników

Korzyści z przystąpienia do Programu, jakie otrzymuje UCZEŃ:

• Ma możliwość bezpłatnej nauki z Insta.Ling
  • uczy się poprzez zabawę
  • motywuje do systematycznej pracy
  • ma indywidualnie dostosowany poziom trudności

Korzyści z przystąpienia do Programu, jakie otrzymuje RODZIC:

• podgląda raporty o systematyczności pracy i postępach swojego dziecka
  • ma możliwość wykupienia dodatkowych pakietów słówek

W naszej szkole do programu przystąpili nauczyciele języka angielskiego i niemieckiego.